Участь у семінарі регіонального представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Дата: 20.05.2019 09:03

Голова Любашівської ОТГ Геннадый Павлов 17 травня 2019 року прийняв участь у семінарі регіонального представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні щодо Програми сприяння підвищення енергоефективності об’єднаних територіальних громад України за адресою: м. Подільськ, вул. Соборна 141.
В програмі семінару:
Технічні особливості проектів у сфері ЕЕ та ВДЕ: утеплення пінопластом та ватою окремих частин та всієї будівлі, енергетичні аудити, заміна вікон, твердопаливні котли, пелети (у тому числі з соломи), енергетичні культури, СЕС, ВЕС, біогазові установки, зелений тариф, малі ГЕС, сонячні водонагрівачі, світлодіодні лампи, теплові насоси. Інструменти підтримки з боку державної влади: практикум з енергетичної / економічної оцінки ЕЕ та ВДЕ заходів, їх вибору та фінансового планування.