Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів.

Дата: 20.05.2019 12:54

«Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів — «Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Любашівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік», «Про встановлення  ставок єдиного податку на території Любашівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік», «Про встановлення розміру ставки збору за місця для паркування транспортних засобів на території Любашівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»,  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік», «Про встановлення ставок орендної плати на 2020 рік за землі комунальної власності», «Про встановлення  розміру частки  прибутку (доходу) підприємств і організацій, що належать до комунальної власності на 2020 рік», «Про встановлення транспортного податку  на території Любашівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік».

Розробник — Любашівська селищна рада.

Проекти регуляторних актів передбачають встановлення розміру ставки туристичного збору на території Любашівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, встановлення  ставок єдиного податку на території Любашівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, встановлення розміру ставки збору за місця для паркування транспортних засобів на території Любашівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік, встановлення ставок орендної плати на 2020 рік за землі комунальної власності, встановлення  розміру частки  прибутку (доходу) підприємств і організацій, що належать до комунальної власності на 2020 рік, встановлення транспортного податку  на території Любашівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік.

Проекти регуляторних актів та аналіз їх регуляторного впливу розміщено на дошці оголошень та офіційному сайті Любашівської селищної ради http://lubashivska-gromada.gov.ua .

Строк приймання пропозицій та зауважень до проектів регуляторних актів становить 1 місяць з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу їх регуляторного впливу.

Пропозиції  та зауваження до проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою: Любашівська селищна рада вул. Володимира Князя, 84, смт Любашівка, Одеська область.».