A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Любашівська громада
Одеська область, Любашівський район

Як оплачувати працю працівників за години роботи вночі у святковий день?

Дата: 21.05.2019 11:33
Кількість переглядів: 34

 Роз’яснення мінсоцполітики, як оплачувати працю працівників за години роботи вночі у святковий день.

Доплата за «нічні» години роботи у святкові дні нараховується на одинарну ставку

 

Робота у святкові дні оплачується в подвійному розмірі залежно від умов оплати праці в порядку, визначеному ст. 107 КЗпП.

Оплата за роботу в нічний час врегульована ст. 108 КЗпП і її розмір встановлюється генеральним, галузевим (регіональним) угодами та колективним договором, але не може бути нижче 20% тарифної ставки (окладу) за кожну годину роботи в нічний час.

Але як оплачувати працю працівника, якщо у святковий день йому довелося працювати в нічний час — виходячи з одинарної або подвійної тарифної ставки?

Працеоплатне відомство вважає, що працівникові повинні нарахувати «нічну» доплату без задвоєння, на загальних підставах. І це цілком логічно, адже оплатні гарантії по роботі у нічний час та по роботі у святкові дні регулюються різними статтями КЗпП.

Тому при розрахунку доплати за роботу в нічний час у святковий день одинарну (не подвійну (!)) годинну тарифну ставку множимо на 20% і на кількість годин роботи в нічний час.

Окремо оплачуємо роботу у святковий день згідно зі ст. 107 КЗпП в подвійному розмірі годинної тарифної ставки. Оплаті будуть підлягати всі години роботи в такий святковий день, у тому числі й години, що припали на нічний час.

 

            Майданник  Л.М.

головний спеціаліст - інспектор праці Любашівської  селищної  ради       

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь