Семінар «Підготовка проектів з використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ».

Дата: 24.05.2019 15:36

Фото без опису23 травня в приміщенні Одеського ЦРМС пройшов традиційний семінар «Підготовка проектів з використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ». У заході взяла участь представник Любашівської громади - головний спеціаліст з економічних питань та інвестицій фінансового відділу Шишкевич Наталія.

Радник Одеського ЦРМС Віктор Бондарук презентував учасникам нормативну базу, приклади оформлення заявок на фінансування проектів за рахунок коштів субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ.

Інна Беженар, заступник начальника управління стратегічного планування і регіонального розвитку – начальник відділу з питань децентралізації та регіонального розвитку Департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської ОДА, повідомила про деякі новації цьогорічного процесу подання заявок, звернула увагу представників громад на часові терміни та порекомендувала пришвидшити підготовку пакетів документів. Були проаналізовані помилки попередніх років, внаслідок яких деякі громади не змогли використати виділені кошти у повному обсязі.