Одеська область, Любашівський район

03 червня 2019 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов провів апаратну нараду.

Дата: 03.06.2019 12:09

Було заслухано виконання попередніх доручень та дано нові.

Відділу архітектури та ЖКГ підготувати питання на сесію на розробку генеральних планів сіл Любашівської ОТГ, вчасне подання звітності в ДАБІ, комісійно обстежити охоронні зони ставків, складати на порушників адмінматеріали, подати на затвердження сесією схем ремонту доріг, освітлення, встановлення дорожніх знаків,пристроїв примусового зниження швидкості, вивчити питання створення комунального підприємства по перевезенню пасажирів, продовження роботи з виявлення безхазяйного майна.

Земельному відділу у складі комісії обстежити земельні ділянки на врожайність для подання в податкову, повторно підготувати листи на розорені земельні ділянки за межами Любашівської ОТГ, виявлення земельних ділянок, які використовуються без дозвільних документів, притягнення до відповідальності.

Юридичному відділу підготувати питання на сесію, внести зміни в статут КНП «Зеленбуд», укладання договорів, участь у судових засіданнях.