До відома жителів багатоквартирних будинків розташованих на території Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади.
Згідно ст. 14 Закону України «Про житлово- комунальні послуги» технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем газопостачання (ОБЛАДНАННЯ ,ЩО ОБСЛУГОВУЄ БІЛЬШЕ ОДНОГО ПРИМІЩЕННЯ) здійснюється суб’єктом визначеним співвласниками багатоквартирного будинку за рахунок власників. Враховуючи те,що внутрішньобудинкові газові мережі є спільним майном співвласників багатоквартирного будинку, жителям багатоквартирних будинків потрібно терміново:
1.Шляхом проведення загальних зборів жителів будинків визначити осіб- уповноважених (голів ОССББ, де вони створені) для укладання договору з Ананьївським УЕГГ ПАТ «Одесагаз».
2.Уповноваженим особам скласти з Ананьївським УЕГГ ПАТ «Одесагаз» акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності та укласти договір на експлуатацію складових газорозподільних мереж за встановленою формою.
Будинки, мешканці яких не укладуть відповідні договори,будуть відімкнені від системи газопостачаня відповідно до листа Ананьївського УЕГГ за №15 від 12.02.2019 року.
За консультаціями звертатися до Любашівської селищної ради за тел. 2-25-83 та в Ананьївське УЕГГ за тел. (04863) 2-33-65.