13 червня, напередодні професійного свята Дня медичного працівника в районному будинку культури Любашівської селищної ОТГ проведені урочисті збори та святковий концерт для працівників галузі охорони здоров’я.

Дата: 13.06.2019 16:32

На початку свята виступили  голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов, т.в.о. голови Любашівської районної державної адміністрації Валерій Мочуляк, голова районної ради Сергій Паровик, які привітали медпрацівників з професійним святом, подякували медиків за їх професійну майстерність, чуйність, доброту та побажали міцного здоров'я, успіхів в роботі, щастя, добробуту.
Від комунального некомерційного підприємства "Любашівська центральна районна лікарня" виступив Дмитро Фомін, комунального закладу "Любашівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Григорій Ратушняк, відокремленого підрозділу "Любашівська станція екстренної (швидкої) медичної допомоги" Михайло Шевченко, які привітали колег з професійним святом.
За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я району та з нагоди святкування професійного свята - Дня медичного працівника, кращі представники медичної галузі району були нагороджені Почесними грамотами, Подяками та подарунками від Любашівської селищної ОТГ,Одеської облдержадміністрації, районної державної адміністрації, районної ради.
Неповторними та яскравими художніми номерами щиро вітали всіх присутніх зі святом працівники медичних закладів району.