Шановні медичні працівники Любашівської об'єднаної територіальної громади - лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я!

Дата: 14.06.2019 14:17

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

Прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.

Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант.

Тож бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я  та  благополуччя.

Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя.

З  повагою,

Любашівський селищний голова                                                       Павлов Г.А.