УВАГА! Дотримання пожежної безпеки під час збирання врожаю.

Дата: 24.06.2019 14:56

Виконавчий комітет Любашівської селищної ради попереджує населення та суб‘єктів господарської діяльності про дотримання пожежної безпеки під час збирання врожаю. Основними причинами виникнення пожеж під час збирання врожаю є необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, випалювання стерні. Гасіння пожежі у полі вимагає значних матеріальних засобів і людських ресурсів.

А тому, у цю гарячу пору року для працівників сільського господарства– збирання врожаю ранніх зернових культур, коли в господарствах триває підготовка техніки, одним з найважливіших питань в цьому напрямку є приведення техніки в задовільний технічний та протипожежний стан, забезпечення її первинними засобами пожежегасіння.

Виконавчий комітет Любашівської селищної ради  звертається до керівників сільгосппідприємств з проханням поставитись з усією серйозністю до питань організації пожежної безпеки,  щодо заборони спалювання стерні та пожнивних залишків.

Пам’ятайте, що суворе дотримання виконання вимог правил пожежної безпеки – це гарантія збереження людського життя, врожаю від пожежі та майна.

Виконавчий комітет Любашівської селищної ради