Дата: 04.07.2019 13:56

Фото без описуФото без описуЛюбашівська селищна ОТГ готується до проведення масштабного фестивалю «Любашівка – столиця української ковбаси».

3 липня Віктор Бондарук, радник з питань регіонального розвитку Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, надав консультаційну допомогу Любашівській ОТГ. “Любашівська громада визначила свої сильні сторони і розпочинає процес їх використання для розвитку. Амбітна мета – стати центром виробництва українських ковбас – наповнюється завданнями, які планується виконувати. Увагу посадовців було зосереджено на тому, що пріоритет місцевого економічного розвитку має бути пов’язаний і підкріплений завданнями розвитку людського капіталу та покращення якості життя мешканців усіх населених пунктів громади. Адже саме за таких умов місцеві підприємці матимуть кращі можливості знайти кваліфікованих працівників у достатній кількості“, – розповів радник. У цей день громада завершувала підготовку до захисту проекту «Любашівка – столиця української ковбаси» перед Експертною радою конкурсу Мінкульту «Малі міста – великі враження». Віктор Бондарук надав допомогу у формуванні презентації проекту Любашівським селищним головою Геннадієм Павловим. Спільно з посадовцями громади та начальницею відділу культури Любашівської РДА Аллою Гайдайчук з урахуванням вимог конкурсу були обрані найважливіші аспекти та визначена послідовність представлення інформації. Цей проект є ключовим для громади у ближчій перспективі. Він передбачає проведення знакової події – тематичного фестивалю, покликаного привернути увагу бізнесу до цього сектору економіки, а також згуртувати мешканців навколо стратегічного напрямку розвитку громади. «Ми вдячні за допомогу експертам Одеського ЦРМС у розробці цього проекту і незалежно від результатів конкурсу запрошуємо усіх зацікавлених на наш фестиваль, який пройде в Любашівці 28-29 вересня цього року. Ми гарантуємо нашим гостям великі враження від яскравої події», – зазначив голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов під час огляду місця проведення заходу поряд з автострадою М-05 Одеса-Київ.