День Національної поліції України в Любашівській селищній ОТГ.

Дата: 04.07.2019 13:57

Фото без опису04 липня, в залі нарад Любашівського відділення поліції Балтського ВП ГУНП в Одеській області відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Національної поліції України.
Під час урочистостей кращі працівники Любашівського відділення поліції отримали Почесні грамоти, відзнаки та подарунки від Любаш
івської селищної ОТГ, Одеської обласної ради, райдержадміністрації, райради, та профспілки поліції.
З привітальним словом до працівників органів внутрішніх справ  звернулись
голова Любашівський селищної ОТГ Геннадій Павлов, т.в.о. начальника Любашівського ВП Балтського ВП ГУНП в Одеській області Олександр Мазуренко, голова Любашівської райдержадміністрації Віталій Лабуш, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олег Гладкий. Побажали усім присутнім працівникам поліції здоров’я, миру та успіхів, а ще бути шанованими та завжди відчувати підтримку близьких людей. Подякували за невтомну працю, високий професіоналізм, відданість обраній справі. Зазначили, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства та влади працівники поліції Любашівщини з честю виконують поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку.