Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Любашівської селищної ОТГ від 04 липня 2019 року.

Дата: 04.07.2019 14:53

04 липня  2019 року голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов провів позачергове засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Порядок денний:

1.Про пожежі в екосистемах, на звалищі твердих побутових відходів Любашівської  селищної ОТГ та прийняття заходів щодо їх недопущення та своєчасної ліквідації .

2.Про хід виконання рішень позачергового засідання  комісії ТЕБ і НС від 08 квітня 2019 року №2 та чергового засідання від 14 травня 2019 року №3.

3.Про визначення статусу події з сильним вітром, яка виникла 02.07.2019 року в громаді та ліквідації її  наслідків.