Одеська область, Любашівський район

ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ ЛЮБАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 30.07.2019 15:48

Відповідно до постанови КМУ від 17 квітня 2019 р. № 373  «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» з 01 жовтня 2019 року призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк.

Тож, з метою  налагодження роботи  просимо всіх громадян пільгової категорії  громади до 20.08.2019 року надати до Любашівської селищної ради копії документів: паспорта, ідентифікаційного номера, документа, який посвідчує право на пільги, а також номер мобільного телефону.

Звертаємо Вашу увагу, що номер телефону повинен бути індивідуальним для кожного, дублювання номера приведе до неможливості проведення зарахування коштів на рахунок пільговика!!!

За довідками звертатись до відділу персоніфікованого обліку УСЗН за тел. 2-24-03 та до Любашівської селищної ради за тел. 2-25-40.