05 серпня 2019 року голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов провів апаратну нараду.

Дата: 05.08.2019 11:46

Фото без описуНа початку апаратної наради Геннадій Павлов привітав начальника фінансового відділу Вітвіцьку Олену та начальника відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Байрака Олександра з успішним проходженням конкурсного відбору та початком роботи в  Любашівській селищній ОТГ.

Фото без описуФото без описуВ ході наради було заслухано виконання попередніх доручень та дані нові.

Директору КНП «Зеленбуд» Грабовецькій Ользі підтримувати територію громади в належному санітарному стані, здійснювати постійне обстеження території, вчасно ліквідовувати вогнища амброзії, порослі трави, прочистити водостоки, підготуватись до проведення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

Відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики скласти план дій, який включатиме прийняття майна до комунальної власності, укладання договорів з постачальниками енергоносіїв.

Фінансовому відділу звернути увагу на виконання бюджету, продовжити роботу з недоїмкою, одноосібниками, провести додаткову роз’яснювальну роботу з платниками податків.

Паспортисту вчасно проводити перереєстрацію місця проживання жителів громади та надавати звіт, спільно з держреєстраторами підготувати перелік послуг, які надаються селищною радою.

Юридичному відділу підготувати листи боржникам, укладати договори оренди.

Землевпорядникам завершити роботу з земельними ділянками, які використовуються без дозвільних документів, готовити питання на сесію.

Всім разом працювати зі старостами та наповненням бюджету для виконання програм та поставлених цілей.

Фото без опису  Фото без опису