Одеська область, Любашівський район

ОГОЛОШЕННЯ щодо Дня селища!

Дата: 28.08.2019 10:05

З метою якісної підготовки заходів до Дня селища, яке святкуватиметься  29 вересня 2019 року, Любашівська селищна рада просить надавати  пропозиції щодо  найменування  номінацій  та відповідних  кандидатур.

Запрошуємо до благодійної співпраці підприємців, фермерські господарства, небайдужих активних членів територіальної громади. Ми готові згадувати про Вашу  спонсорську підтримку та нашу співпрацю у засобах масової інформації, розміщувати  на банерах та логотипах рекламування  Вашого підприємства та продукції на всіх  проведених нами заходах.

Пропозиції можна надсилати на електронну адресу селищної ради: Lubа.rada@ ukr.net до 05 вересня поточного року. Тел. для довідок-2-25-40.