Протокол Громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при розробленні Звіту про стратегічну екологічну оцінку смт Любашівка Любашівського району Одеської області.

Дата: 03.09.2019 17:57

ПРОТОКОЛ 1

Громадських слухань

щодо врахування громадських інтересів

при розробленні Звіту про стратегічну екологічну оцінку смт Любашівка

Любашівського району Одеської області

«23» серпня 2019 року                                                      смт Любашівка

Місце, дата та час

Місце – 66502, Одеська область, Любашівський район, смт Любашівка,               вул. Володимира Князя, 84.

Дата та час – 23 серпня 2019 року, 11:00 годин.

Повідомлення про проведення громадських слухань розміщено у виданнях «Хлібороб» та «Одеські вісті» від «3» «серпня» 2019 року

Голова громадських слухань – Любашівський селищний голова - Г.А.Павлов

Секретар громадських слухань – спеціаліст I категорії відділу архітектури містобудування , житлово-комунального господарства, з питань земельних відносин - А.П.Авдулова.

Присутні:

Учасники громадських слухань у кількості     27    осіб, в т. ч.:

Головний архітектор проекту – О.В.Теленик;

Архітектор-розробник – Д.О. Гречкосій;

З них наділені правом голосу  -  25 учасників.

Порядок денний:

1.     Відкриття. Привітання. Вступне слово  голови громадських слухань, щодо необхідності розроблення Звіту про стратегічну екологічну оцінку смт Любашівка. Оголошення порядку денного.
  2.     Доповідь архітектора проекту генерального плану та плану зонування смт Любашівка Гречкосій Д. (ТОВ «Архізем») –  щодо наявних проблем у плануванні території населеного пункту та шляхів їх вирішення;
  3.     Запитання до основних доповідачів та їх відповіді. Дебати. Надання пропозицій до проекту звіту про стратегічну екологічну оцінку смт Любашівка  учасників громадських слухань.

ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ СЛУХАЛИ:

Голову громадських слухань, який повідомив, що згідно з Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку», ТОВ «Архізем» розроблений проект звіту про стратегічну екологічну оцінку смт Любашівка.

Головою громадських слухань запропоновано затвердити порядок денний та регламент громадських слухань.

Зазначалися актуальні проблеми вдосконалення санітарного очищення  населеного пункту на даний момент та природоохоронні заходи які підлягають вирішенню шляхом внесення їх у проект звіту про стратегічну екологічну оцінку:

• оцінка стану природних водойм;
  • питанння оцінки наслідків реалізації генерального плану на               довкілля;
  • заходи, що передбачається вжити для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документу державного планування;

Пропозиції громадськості:

Щодо представленого проекту звіту про стратегічну екологічну смт Любашівка  Любашівського району Одеської області зауважень та пропозицій не поступило.

Резолюція громадських слухань:

1. Взяти проект звіту про стратегічну екологічну оцінку смт Любашівка  Любашівського району Одеської області громадських слухань за основу та затвердити його в цілому з урахуванням наданих пропозицій.
  2. Схвалити представлені матеріали проект звіту про стратегічну екологічну оцінку смт Любашівки, які відповідають законодавчим та нормативно-правовим актам, державним будівельним нормам, стандартам і правилам, та подати генеральний план на розгляд містобудівної ради.
  3. Рекомендувати проект звіту про стратегічну екологічну оцінку смт Любашівка  Любашівського району Одеської області до подальшого затвердження.

Голова слухань                                                      Г.А. Павлов

Секретар слухань                                                  А.П. Авдулова