Виконання заходів щодо збереження життя та здоров’я дітей в громаді.

Дата: 13.09.2019 12:52

Фото без описуЗа дорученням Геннадія Павлова 12.09-13.09.2019 р. відділом з питань соціальної політики Любашівської селищної ОТГ проведено роботу по виконанню заходів щодо збереження життя та здоров’я дітей в об’єднаній територіальній громаді. Було обстежено умови проживання  50 дітей, які виховуються в 13 багатодітних, малозабезпечених  сім’ях, сім’ях опікунів, піклувальників. В зв’язку з наближенням холодів та опалювального сезону з батьками дітей та особами, які їх замінюють,  проведено інструктаж з пожежної техніки безпеки. Працівниками відділу розроблено Правила пожежної безпеки у побуті, які вручено особам, які обстежувалися, під підпис.