Засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Дата: 19.09.2019 12:01

Фото без описуГолова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов 19.09.2019 року провів засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Порядок денний:

1.Про результати перевірок умов реалізації готової харчової продукції (шаурми, курей-гриль, хот-догів, тощо) у мережі дрібно-роздрібної торгівлі на території Любашівської селищної ради.

В ході засідання провідний фахівець РУ ГУ Держпродспоживслужби Бодян Ю.В. довела інформацію щодо проведених комісійних перевірок умов реалізації готової харчової продукції у мережі  дрібно-роздрібної торгівлі. Так у всіх торгових точках, де реалізовувалась продукція, окрім «Піцахаус» вул.Софіївська 69, були відсутні    товаро-транспортні накладні на харчову продукцію. Такі торгові точки, як «Радуга», «Івушка», ФОП «Кульчицька, ФОП «Осіпчук»  надали товаро-транспортні накладні на наступний день перевірки. Начальник Любашівського РУ ГУ Держпродпоживслужби Касим В.Л. запропонував організувати роботу спільних комісій по оперативній перевірці умов реалізації харчової продукції (хот-доги, шаурма тощо) на постійній основі.

Завідуючий ВП «Любашівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень» ДУ «Одеського ОЛЦ МОЗ України» Міхнєвич О.Г.  довів інформацію щодо проведених лабораторних досліджень та результатів аналізів продукції взятих в ході комісійної перевірки. Відмітив, що проведені дослідження продукції та змиви не виявили відхилень від норм санітарного законодавства, окрім випадку виявленого епідермального стафілококу на санітарному одязі працівника МАФ «Арарат».