До відома абонентів КП «Джерело-Комунсервіс».

Дата: 25.09.2019 09:57

З метою забезпечення якісного та безперебійного надання послуг з централізованого водопостачання  в населеному пункті Любашівка, с. Вишневе , комунальне підприємство «Джерело-Комунсервіс» виносить на публічне обговорення регуляторний акт – проект рішення «Про затвердження КП «Джерело-Комунсервіс» тарифів на послуги з централізованого водопостачання » та аналіз регуляторного впливу в зв’язку із встановленням тарифів на послуги з централізованого водопостачання.

Розробником регуляторного акту є комунальне підприємство «Джерело- Комунсервіс».

Пропозиції та зауваження до регуляторного акту будуть прийматися від громадян, суб’єктів господарювання та інших осіб протягом місяця (крім вихідних та святкових днів) комунальним підприємством «Джерело-Комунсервіс» за адресою: вул.Володимира Князя,84 смт.Любашівка ,Одеська область,66502  та Любашівською селищною радою: тел. 04864-22548, 04864-22540, 04864-22210 або на електронний  адрес селищної ради: luba.rada@ukr.net.