28 та 29 вересня 2019 року в смт Любашівка Любашівської селищної ОТГ гучно пролунав, просмакував та пророзважав неперевершений, колоритний, масштабний та видовищний ковбасний фестиваль-ярмарок «Любашівка– столиця української ковбаси»!

Дата: 01.10.2019 08:33

28 та 29 вересня 2019 року в смт Любашівка Любашівської селищної ОТГ біля траси Одеса-Київ (на в’їзді до Любашівки) гучно пролунав, просмакував та пророзважав неперевершений, колоритний, масштабний та видовищний ковбасний фестиваль-ярмарок «Любашівка – столиця української ковбаси»!

Захід відбувся завдяки перемозі Любашівської громади в конкурсі культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження» Міністерства культури України на засадах співфінансування з державного бюджету.

В усіх гурманів ковбасних шедеврів кулінарії та м’ясних смаколиків, поціновувачів автентичних українських традицій, любителів розважитися зірковими виступами, насолодитися феєричними шоу була чудова нагода отримати великі враження, яскраві фотосвітлини, неабияке задоволення! А розковбасний настрій для вас гарантовано забезпечили:

-        Виступи заслужених артистів України та заслужених діячів мистецтва України.

-       Виступи народних вокальних та хореографічних колективів з міст Одеси, Києва, Южного.

-       Виступи гуртів та солістів Одеського обласного центру української культури.

-       Виступ академічного ансамблю української музики пісні та танцю «Чайка» Одеської обласної філармонії.

-       Конкурсно-розважальна програма «Повний розковбас» козацького театру «Отаман» та фотосесія з персонажами мультфільму «Про козаків».

-        Спектакль-концерт «Козацька легенда» у виконанні козацького театру «Отаман» (м. Одеса).

-        Майстер-класи від Одеської Національної академії харчових технологій по виготовленню ковбаси.

-       Святкова програма Любашівського РБК та виступи самодіяльних колективів Любашівського району.

-       Презентація «Найдовша домашня ковбаса фестивалю».

-       Конкурс виробів з м’ясної продукції та виробів з овочів, фруктів та кондитерських виробів.

-       Поросячі перегони (м. Київ).

-        Виставка-продаж виробів та робіт декоративно-прикладного мистецтва майстрів Любашівського району, м. Одеси, м. Балти, смт Саврань, м. Роздільна, м. Івано-Франківськ.

-        Шоу барабанщиць.

-        Розваги для дітей-Закарпатський «Луна-парк».

-        Торгівля виробників ковбасної та сільськогосподарської продукції. Кафе, зони відпочинку, фотозони.

-       Виступ української співачки Натаніки (м.Київ).

-       Виступ переможця проекту «Голос країни» Івана Ганзери та баяніста Констянтина Кукушкіна (м. Київ).

-        Ярмаркова дискотека - Dj ALEX BASS (м. Київ).

-        Фаер-шоу театру вогню та світла «Скорпіус».

-       Святковий феєрверк та багато-багато іншого!

Проект реалізувала Любашівська об’єднана територіальна громада спільно з відділом культури Любашівської РДА за підтримки Міністерства культури України в рамках Всеукраїнського конкурсу «Малі міста – великі враження».