Слова вдячності від Любашівської селищної ОТГ.

Дата: 07.10.2019 16:45

Фото без опису28 та 29 вересня 2019 року в смт Любашівка Любашівської селищної ОТГ, біля траси Одеса-Київ (на в’їзді до Любашівки), гучно відбувся ІІІ ковбасний фестиваль-ярмарок «Любашівка – столиця української ковбаси» та День селища Любашівка!

Масштабний захід пройшов весело, щиро, в кращих українських традиціях і на належному рівні завдяки перемозі Любашівської громади в конкурсі культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження» Міністерства культури України на засадах співфінансування з державного бюджету.

В усіх гурманів ковбасних шедеврів кулінарії та м’ясних смаколиків, поціновувачів автентичних українських традицій, любителів розважитися зірковими виступами, насолодитися феєричними шоу була чудова нагода отримати великі враження, яскраві фотосвітлини, неабияке задоволення!

Любашівська селищна ОТГ щиро вдячна Уряду України, Міністерству культури України, проекту «Малі міста – великі враження», Одеському обласному центру української культури (директорка Валентина Вітос), Одеському Центру розвитку місцевого самоврядування (директорка Юлія Молодожен), Асоціації міст України, Одеському РВ АМУ (виконавчий директор  В’ячеслав Демченко), старостинським округам Любашівської ОТГ, Зеленогірській селищній ОТГ, всім сільським радам, які відгукнулися на участь у фестивалі та гідно представили свої громади у світлицях, колективу відділу культури Любашівської РДА (начальник Алла Гайдайчук), колективу районного Будинку культури, колективу Савранського ПТАУ (директор Олег Жирун), працівникам Любашівської селищної ради, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» смт Любашівка, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» смт Любашівка, ДНЗ ясла-садок №1 " Сонечко", ДНЗ ясла-садок №2 "Казка", колективу КНП «Зеленбуд», колективу КП «Джерело – комунсервіс», Любашівському відділенню поліції, 28 ДПРЧ смт Любашівка,управлінню Держпродспоживслужби в  Любашівському районі, відокремленому підрозділу "Любашівська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги комунальної установи "Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф", всім колективам та артистам, які забезпечили розковбасний настрій.

Також висловлюємо подяку Андрію Високому, Віктору Ляховецькому, Сергію Лацику, Володимиру Стоцькому, Олені Хмельніченко, Ользі Карповій, Олексію Гончаруку, Віталію Філіпенку.

Бажаємо Всім миру, добра, благополуччя, процвітання!

З повагою,

Любашівський селищний голова                 Геннадій Павлов