Нагорода знайшла свого героя!
Голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов привітав Юрія Слинька з перемогою в номінації «Завзятий рибалка» до Дня селища Любашівка.
Юрій Слинько - призер та переможець багатьох риболовних турнірів. Цьому улюбленому заняттю він присвятив більше 10 років, приймав участь в чемпіонаті України по спортивній ловлі коропа та амура. А ще один з не багатьох засновників спортивної риболовлі коропів на Україні. Найбільший короп, який він зловив в одному із турнірів був вагою 21 кг 110г. В його активі чимало медалей, кубків ексклюзивного ґатунку, а саме такі як: "Кубок Дерябіно", "Ювілейний - 10 річний", а нещодавно поповнив свою колекцію черговим «Кубком удачі» здобувши зі своєю командою «Мобі Дік – гострі гачки» перемогу в турнірі, який тривав 4 доби. Вони зробили неможливе – наздогнали лідерів в останні хвилини. А за підсумковими результатами обійшли лідерів, які вважалися недосяжними для інших суперників.