Відбулося перше засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Любашівської селищної ради.

Дата: 28.10.2019 16:55

Фото без описуВідбулося перше засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Любашівської селищної ради

Присутні : Байрак О.В.-  голова атестаційної комісії; Євич Г.В.- заступник голови атестаційної комісії;  Харітон О.А..- секретар атестаційної комісії.

Члени атестаційної комісії:   Ощипок О.А.,   Бондаренко В.М.,  Лисейко О.О.

На порядку денному розглядалися ряд питань, зокрема:

1. Про організацію роботи атестаційної комісії ІІ рівня відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Любашівської селищної ради згідно з Типовим положенням  про атестацію педагогічних працівників.

2. Затвердження списків педагогічних працівників, які атестуються у 2019/2020 н.р. атестаційної комісією ІІ рівня відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Любашівської селищної ради.

1. Затвердження графіка роботи атестаційної комісії у 2019/2020 навчальному році.
  2. Затвердження графіків проведення атестації у 2019/2020 навчальному році:
  • педагогічних працівників навчальних закладів
  • керівників навчальних закладів.
  1. Розподіл обов`язків між членами  атестаційної комісії.

У період 2019/2020 навчального року атестаційною комісією ІІ рівня відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Любашівської селищної ради  підлягають 26 педагогічних працівників ЗЗСО та ЗДО.

Нагадаємо, що метою атестаційної комісіє є  стимулювання цілеспрямованого підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення освітнього процесу. Принципами атестації є колегіальність та відкритість, доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, об’єктивність та системність оцінювання його діяльності Атестація спрямована на всебічне комплексне оцінювання педагогічної діяльності, за якою визначається відповідність працівника займаній посаді, рівень кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.