Маєш ідею розвитку Любашівської громади?

Дата: 05.11.2019 13:41

Фото без описуМаєш ідею розвитку Любашівської громади?

Запропонуй свою ідею соціального проекту та отримай кошти на її реалізацію.

Деталі участі у конкурсі

У Конкурсі соціальних проектів можуть брати участь мешканці Любашівської громади

віком від 18 років (також ініціативна молодь віком від 14 років за участі повнолітнього координатора), які мають ідею щодо розвитку своєї громади та покращення її привабливості.

Конкурс проектів соціальної дії проводиться як один з кроків впровадження

системи “Розумна Взаємодія” в Любашівській ОТГ Одеської області

(вставити посилання на слова «Розумна взаємодія в Любашівській ОТГ Одеської област»:  https://gurtom.mobi/#main/12/47.83966527/30.26249498/-/0,1,7,8,9,10/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/mm/-)

Зверніть увагу!

Всі проекти мають бути некомерційними та реалізовані до 30 серпня 2020 року

(посилання на форму подачі ПСД: https://forms.gle/AqKkKVXCQoZ17rmS7  )

Етапи конкурсу:

1. Подача Ідеї:  до 16 листопада 2019р

Подай свою ідею, яка відповідає одному або декільком пріоритетам цього конкурсу (список дивіться нижче). Реалізація проекту має відбутись 30 червня 2020 року

2. Експертна оцінка та тренінг:  18-20 листопада 2019р

Твою ідею оцінюватимуть експерти. Якщо вона дійсно цікава та корисна для громади, то фасилітатори від Британської Ради допоможуть в її доопрацюванні  та складанні плану реалізації під час тренінгу з проектного дизайну (19-20 листопада, 9:00-16:00).

3. Пітчинг проектів: 21 листопада 2019р

По завершенню доопрацювання проекту, його необхідно презентувати конкурсній комісії.

На презентацію ти матимеш до 5 хвилин.

4. Фінансування

Якщо під час презентації ти переконаєш членів комісії, що твоя ідея важлива для громади, то отримаєш фінансування на її реалізацію.

Подай Ідею до 16 листопада 2019

16 листопада

До 16 листопада необхідно подати Ідею проекту соціальної дії - заповнивши онлайн форму

18 листопада

Учасники, яких буде відібрано, презентують свої запропоновані ідеї експертам. Вони матимуть на це 5 хвилин

19-20 листопада

Фасилітатори Британської Ради допоможуть учасникам доопрацювати їх ідеї у форматі тренінгу. Участь обов’язкова  9:00-16:00!

21 листопада - Пітчинг

Учасники презентують доопрацьовані проекти Конкурсній комісії, яка визначить переможців. Час на презентацію - до 5 хвилин

Пріоритетні Напрямки

Ідеї проектів залежать від Вашої уяви та натхнення!

Ваші ідеї мають бути за такими спрямуваннями

Комфортний простір

Облаштування місць відпочинку та мальовничих куточків громади, підвищення рівня комфорту паркових та зелених зон для відпочинку і громадських зустрічей.

Молодіжні

Запропонуйте проекти, які об’єднують та підтримуватимуть молодих людей, розвивають їх активність та відповідальність, реалізують креативні ідеї творчої молоді. Чекаємо проекти які будуть реалізовані молоддю або за їх активної участі в розвику громади.

Туристичні

Формування іміджу громади та розробка брендінгу, прокладання еко-стежок та вело-маршрутів, розробка та апробація екскурсій для гостей та жителів громади; створення нових туристичних атракцій та сервісів.

Культурні

Придумайте, яким чином можна розвинути культуру громади та її мешканців. Запропонуйте цікаві ідеї щодо  організації та проведення творчих подій, виставок, перформансів, реалізація просвітницьких проектів тощо.

Екологічні

Придумайте, яким чином можна покращити стан екології та рівень екологічної культури жителів своєї громади

Інклюзія

Проекти, які можуть бути спрямовані на забезпечення доступу до міських та туристичних об'єктів людей з інвалідністю.

Спортивні

Запропонуйте заходи, події та активний відпочинок задля популяризації серед жителів ОТГ здорового способу життя.

Бюджет Конкурсу 150 000 грн

Кожна Ідея отримає до 30 000 грн

Пітчинг формується співфінансуванням:

- 100 000 грн на проекти надає Любашівська ОТГ Одеської області

-   50 000 грн на проекти надає Британська Рада в Україні

Бюджет може бути збільшений, якщо до Конкурсу долучиться місцевий бізнес в якості партнера.

З усіх питань пишіть на gromadainfo@gmail.com

Чи телефонуйте: +380672832197 чи +380675190800