ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО (ООС)!

Дата: 06.11.2019 13:22

«Ветерани: від діалогу до працевлаштування»

Всеукраїнська громадська організація «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» з 11 по 13 листопада  проводить у м.Одеса семінар в рамках проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування».

В рамках семінару буде надана можливість відвідати мотивуючі лекції від успішних ветеранів, отримати навички спілкування з роботодавцями, підготуватись до співбесіди з роботодавцями.

Навчання безкоштовне.

Витрати на проживання та харчування іногородніх учасників АТО (ООС) покриваються організаторами.

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства у справах ветеранів України.

Для участі у заході необхідно заповнити реєстраційну заяву за посиланням:

З кожним ветераном,  який виявить бажання взяти участь у тренінгу, зв’яжеться представник організації особисто та повідомить місце та час проведення заходу.

З усіма питаннями, що виникають щодо участі у проекті, звертайтесь на електронну адресу: info.familyato@gmail.com або за телефоном 095-540-99-42 Наталя