ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Дата: 06.11.2019 13:23

«Ветерани: від діалогу до працевлаштування»

Всеукраїнська громадська організація «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» запрошує вас 13 листопада  відвідати семінар в рамках проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування».

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства у справах ветеранів України.

В рамках семінару буде надана можливість презентувати свої вакансії та провести співбесіди з учасниками АТО (ООС).

Реєстрація за посиланням:

З усіма питаннями, що виникають щодо участі у проекті, звертайтесь на електронну адресу: info.familyato@gmail.com або за телефоном 095-540-99-42 Наталя