Патріотична бесіда-діалог.

Дата: 06.11.2019 14:51

Фото без описуДню захисника України присвячено патріотичну бесіду-діалог «Вони прославляли українське козацтво», що відбулася в медіа-центрі Любашівської центральної районної бібліотеки для учнів 10 класу "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія". Діти слухали розповідь бібліотекаря про зародження, формування та незламний дух козацтва, приймали участь у вікторинах «Козацька кмітливість», «Ерудит» та «Пригадай». Для більшої уяви про козацькі часи учні переглянули відеоролики «Дітям про козаків» і «Козацькі байки».
До цієї події в бібліотеці оформлено виставку-знайомство «Сучасні захисники України», з якою може ознайомитися кожен відвідувач книгозбірні.