28 листопада 2019 року начальник відділу з питань соціальної політики Любашівської селищної ОТГ Світлана Чолак взяла участь у Одеській обласній конференції «Реалізація гендерної політики в Одеській області: досягнення, виклики та завдання».

Дата: 29.11.2019 09:26

28 листопада 2019 року начальник відділу з питань соціальної політики Любашівської селищної ОТГ Світлана Чолак взяла участь у  Одеській обласній конференції «Реалізація гендерної політики в Одеській області: досягнення, виклики та завдання».

Обговорено важливі кроки для забезпечення рівних та невід’ємних прав людини незалежно від статевої ознаки. Захід складався із чотирьох  діалогових панелей:

1. Участь жінок у прийнятті ключових рішень. Жінки в політиці.
  2.  Комплексний підхід до вирішення проблем насильства за ознакою статі, протидії домашнього насильства та торгівлі людьми.
  3. Гендерна рівність - це права людини без обмежень.
  4. Виконання резолюції Ради Європи №1325 «Жінка, мир, безпека» в Одеській області.

Дані експертні ряди представляли  модератори. Було озвучено досягнення, напрацьовані  громадськістю,  органами виконавчої влади та місцевого самоврядування у протидії домашньому насильству та підтримки гендерної рівності, а також озвучено проблеми, які існують у нашому суспільстві  та які необхідно дієво вирішувати на місцях.

Адже наразі в Україні триває реформа децентралізації влади, в результаті якої територіальні громади отримають більше повноважень у сфері фінансових та управлінських функцій. Нові повноваження позитивно вплинуть на гендерну політику, розвиток та розподіл ресурсів серед різних категорій населення.