27 листопада 2019 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у XX звітно - виборній конференції Любашівської районної профспілкової організації працівників освіти і науки України.

Дата: 29.11.2019 15:19

Фото без опису27 листопада2019 року відбулась XX звітно - виборна конференція Любашівської районної профспілкової організації працівників освіти і науки України. Крім делегатів на конференції були присутні керівники освітніх установ району.  Зі звітом про роботу районної профспілкової організації працівників освіти і науки України в період з листопада 2014 по листопад 2019 року виступили голова районної профспілкової організації працівників освіти і науки України Бондаренко В.М. та голова ревізійної комісії Чумак О.В..  В роботі конференції взяли участь та виступили голова Любашівської селищної об'єднаної територіальної громади Геннадій Павлов та начальник відділу з питань освіти,культури,спорту та молодіжної політики Любашівської селищної ОТГ Олександр Байрак. На конференції були окреслені головні напрямки соціального партнерства районної профспілкової організації працівників освіти і науки України з органами місцевого самоврядування в плані соціально- економічного захисту працівників галузі. Головою Любашівської районної організації галузевої Профспілки на конференції обрано Бондаренка В.М.