Обласний форум з питань земельної реформи.

Дата: 02.12.2019 09:34

Фото без опису29 листопада 2019 року голова Любашівської громади Геннадій Павлов прийняв участь в обласному форумі з питань земельної реформи за участю представників Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України. На зустрічі були присутні заступник міністра економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький, уповноважений Президента з земельних питань Роман Лещенко, народні депутати та громадськість.

Окреслено хід проведення реформи та план співпраці. Захід спрямований на встановлення діалогу влади та суспільства. Всі присутні отримали можливість висловити своє ставлення до реформи.