Дата: 02.12.2019 11:16

Фото без описуГолова Любашівської  селищної ОТГ Геннадій Павлов 02 грудня 2019 року провів апаратну нараду.

Начальник фінансового відділу Олена Вітвіцька розповіла про результати  семінару для представників фінансових органів об’єднаних територіальних громад за короткостроковою  програмою  підвищення кваліфікації за темою «Управління фінансами», який проводився Департаментом фінансів Одеської обласної державної адміністрації спільно з представниками Одеського регіонального  інституту державного управління Національної академії державного управління при  Президентові України, ознайомила з новим законодавством в формуванні та плануванні бюджету.

В ході апаратної було заслухано виконання попередніх доручень та дані нові:

підготувати та направити листи щодо погашення заборгованості по сплаті,

завершити проведення інвентаризації земель,  формування лотів для проведення аукціону земельних ділянок,

вчасна реєстрація права власності,

формування бюджету на 2020 рік з урахуванням приєднання до громади Бобрицької сільської ради та закладів культури,

продовжити проводити інструктаж з протипожежної безпеки, підготувати базу по пільговикам громади,

підготовка питань до сесії, укладання та моніторинг договорів, направити листи на балансоутримувачів для погодження розташування шкільних автобусів.