"Любава" - призер чемпіонату з волейболу.

Дата: 05.12.2019 14:57

Фото без описуЗ 14 по 17 листопада в м. Житомир проходив чемпіонат ГО «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос»  з волейболу серед жіночих та чоловічих команд Донецької, Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Одеської та Тернопільської областей.

Чемпіонат відбувся згідно з календарним планом на виконання президентського указу про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року.

Беззаперечним лідером цьогорічних змагань з волейболу серед чоловіків була збірна команда Любашівського району «Любава», до складу якої ввійшли найкращі та імениті спортсмени. У своїй підгрупі вони з великим рахунком переграли усіх суперників і увійшли до фіналу.

На жаль, фінальні матчі Любашівчани програли спортсменам з Київської області.

У грі за третє місце «Любава» зустрічалася з командою «Десна» Вінницької області. Перемога над суперниками з рахунком 2:1 принесла нашій команді третє місце і, відповідно, кубок та медалі.

Спортсмена збірної Любашівщини Юрія Лісового було визнано кращим в номінації «Кращий блокуючий», Едуарда Резніка – в номінації «Кращий нападник».(текст Юрій Федорчук)