Одеська область, Любашівський район

11 грудня 2019 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у розширеному засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Дата: 11.12.2019 17:01

11 грудня 2019 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у розширеному засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо визначення пріоритетних заходів забезпечення пожежної безпеки у закладах освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної сфери Любашівського району.

Під час наради обговорили рівень забезпечення первинними засобами пожежогасіння та протипожежного водопостачання, наголошено на необхідності проведення профілактичних тренувань з евакуації із залученням особового складу пожежно-рятувальної частини та техніки на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

За результатами наради надані доручення провести детальний аналіз існуючих проблемних питань та відповідно до графіку провести перевірки всіх організацій та установ.

(Фото і текст - Вероніка Науменко)