11  січня 2020  року о 10.00 год. в  приміщенні  медіацентру  Любашівської  центральної районної  бібліотеки відбудеться 15  сесія Любашівської  селищної  ради VІІ скликання.

Дата: 09.01.2020 09:42

Орієнтовний порядок денний.

1.Про   початок    повноважень  депутатів  Любашівської  селищної ради.

Доповідач Мокряк Л.М.-  секретар селищної ради.

2.Про утворення Бобрицького старостинського  округу  Любашівської селищної ради  Любашівського району Одеської області.

Доповідач Мокряк Л.М.-  секретар селищної ради.

3.Про  внесення   змін  до рішення   Любашівської селищної ради  від 06.06.2018 року  «Про постійні  комісії  Любашівської селищної ради».

Доповідач Мокряк Л.М.-  секретар селищної ради.

4. Про  внесення  змін  до рішення  Любашівської  селищної  ради  від  20.12.2019 року №739 «Про затвердження структури апарату, штатного розпису та витрат на утримання Любашівської селищної ради на 2020 рік».

Доповідач: Вітвіцька О.Л. – начальник фінансового відділу селищної ради.

5. Про початок  реорганізації  Бобрицької сільської ради  шляхом  приєднання  до Любашівської  селищної ради.

Доповідач Мокряк Л.М.-  секретар селищної ради.

6.Про виготовлення  номерної гербової печатки для довідок на території  Бобрицького старостинського  округу Любашівської селищної ради.

Доповідач: Мокряк Л.М.-  секретар селищної ради.

7.Про розгляд заяви Балана І.В. щодо встановлення ставки орендної плати за користування земельною ділянкою за адресою: вул. Софіївська,71, смт Любашівка Одеської області.

Доповідач: Головатюк  І.В.- начальник  юридичного відділу селищної ради.

8.Про розгляд заяви Драченка Д.Л. щодо встановлення ставки орендної плати за користування земельною ділянкою за адресою: площа Привокзальна,1а, смт Любашівка Одеської області.

Доповідач: Головатюк  І.В.- начальник  юридичного відділу селищної ради.

9. Про  затвердження Комплексної  програми розвитку  освіти Любашівської селищної ради  на 2020-2023 роки.

Доповідач: Байрак О.В. – начальник відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики селищної ради.

10. Про затвердження  Програми  «Організація  харчування   дітей  в закладах  освіти  Любашівської   селищної  об’єднаної  територіальної  громади».

11. Програма підтримки   діяльності  комунальної  установи «Зеленбуд»  на 2020 рік.

Доповідач: Яковенко О.В.- начальник відділу економіки та  інвестицій Любашівської селищної ради.

12.Про  внесення змін  до рішення  Любашівської селищної ради від 15.03.2019 року № 425 «Про  затвердження   Плану  соціально-економічного  розвитку  Любашівської  селищної  об’єднаної територіальної  громади  на 2019-2021 роки».

Доповідач: Авдулова  А.П.- спеціаліст 1 категорії відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, з питань земельних відносин головний архітектор Любашівської селищної ради.

13.Земельні питання.

Доповідач: Міхеєв С.Ю.