11 січня 2020 року відбулась п’ятнадцята сесія Любашівської селищної ради сьомого скликання.

Дата: 11.01.2020 13:13

Фото без опису11 січня 2020 року відбулась п’ятнадцята сесія Любашівської селищної ради сьомого скликання.

На початку ведення сесії голова Любашівської  селищної територіальної виборчої комісії  Лазаренко Г.І.  повідомила про результати додаткових виборів депутатів Любашівської селищної ради VІІ  скликання, в результаті яких до Любашівської ОТГ приєднались населені пункти Бобрицької сільської ради, а саме: с.Бобрик Перший, с.Арчепитівка, с.Бобрик Другий, с.Янишівка (постанова  Любашівської  ТВК   від  23.12.2019 року  № 9 «Про  результати  виборів  депутатів   Любашівської  селищної  ради») та вручила новообраним депутатам Шендерук Олені, Гулінському Юрію, Крижановській Олені та Терновому Андрію посвідчення депутатів Любашівської селищної ради.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуГолова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов привітав обраних депутатів та побажав плідно працювати на благо громади.

З нагоди Дня місцевого самоврядування були вручені грамоти та подарунки від Любашівської селищної ради Тулбі Григорію та Кожан Тетяні відповідно до розпорядження селищного голови Геннадія Павлова.

Під час роботи сесії було розглянуто та прийняті рішення по наступному порядку денному:

1.Про   початок    повноважень  депутатів  Любашівської  селищної ради.

Доповідач Мокряк Л.М.-  секретар селищної ради.

2.Про утворення Бобрицького старостинського  округу  Любашівської селищної ради  Любашівського району Одеської області.

Доповідач Мокряк Л.М.-  секретар селищної ради.

3.Про  внесення   змін  до рішення   Любашівської селищної ради  від 06.06.2018 року  №8 «Про постійні  комісії  Любашівської селищної ради».

Доповідач Мокряк Л.М.-  секретар селищної ради.

4. Про  внесення  змін  до рішення  Любашівської  селищної  ради  від  20.12.2019 року №739 «Про затвердження структури апарату, штатного розпису та витрат на утримання Любашівської селищної ради на 2020 рік».

Доповідач: Вітвіцька О.Л. – начальник фінансового відділу селищної ради.

5. Про початок  реорганізації  Бобрицької сільської ради  шляхом  приєднання  до Любашівської  селищної ради.

Доповідач Мокряк Л.М.-  секретар селищної ради.

6.Про виготовлення  номерної гербової печатки для довідок на території  Бобрицького старостинського  округу Любашівської селищної ради.

Доповідач: Мокряк Л.М.-  секретар селищної ради.

7.Про розгляд заяви Балана І.В. щодо встановлення ставки орендної плати за користування земельною ділянкою за адресою: вул.Софіївська,71, смт Любашівка Одеської області.

Доповідач: Головатюк  І.В.- начальник  юридичного відділу селищної ради.

8.Про розгляд заяви Драченка Д.Л. щодо встановлення ставки орендної плати за користування земельною ділянкою за адресою: площа Привокзальна,1а, смт Любашівка Одеської області.

Доповідач: Головатюк  І.В.- начальник  юридичного відділу селищної ради.

9.Про безоплатну передачу обєктів в оперативне управління та експлуатацію КНП «Зеленбуд».

Доповідач: Вальчук Л.І.- головний бухгалтер селищної ради.

10.Про безоплатну передачу обєктів в господарське відання КП «Джерело- комунсервіс».

Доповідач: Вальчук Л.І.- головний бухгалтер селищної ради.

11. Про затвердження  Програми  «Організація  харчування   дітей  в закладах  освіти  Любашівської   селищної  об’єднаної  територіальної  громади»

Доповідач: Байрак О.В. – начальник відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики селищної ради.

12. Програма підтримки   діяльності  комунальної  установи «Зеленбуд»  на 2020 рік

Доповідач: Яковенко О.В.- начальник відділу економіки та  інвестицій Любашівської селищної ради.

13.Про  внесення змін  до рішення  Любашівської селищної ради від 15.03.2019 року № 425 «Про  затвердження   Плану  соціально-економічного  розвитку  Любашівської  селищної  об’єднаної територіальної  громади  на 2019-2021 роки».

Доповідач: Авдулова  А.П.- спеціаліст 1 категорії відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, з питань земельних відносин головний архітектор Любашівської селищної ради.

14. Земельні  питання.

Доповідач: Міхеєв С.Ю. – спеціаліст 1 категорії – землевпорядник відділу    містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, з питань земельних відносин селищної ради.