ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 16.01.2020 08:22

Любашівська селищна рада  просить громадян пільгової  категорії смт Любашівка  та  с.Вишневе ( інваліди  війни, учасники  війни, учасники  бойових дій, афганці, сім’ї загиблих, вдови   померлих   ветеранів війни, багатодітні  сім’ї, вчителі-пенсіонери, медики-пенсіонери, ветерани  МВС та ВС) в  термін  до 10 лютого  2020 року з’явитись  до  селищної ради для  формування списків щодо  забезпечення  їх твердим  паливом   та  балонним  газом  в  2020 році.

Списки громадян  вищевказаних  категорій  по Агафіївському, Іванівському, Сергіївському та Бобрицькому   старостинських  округах  формуватимуться на  місцях (в  колишніх  сільських радах).

Після  зазначеного  терміну  додаткові  списки  формуватись  не  будуть.

При  собі  мати:  паспорт  громадянина, домову  книжку, технічний  паспорт  на  домоволодіння, документ, що посвідчує статус  пільгової категорії.

Пільговикам, які  користуються  природним  газом для опалення та яким призначено  субсидію, не звертатися. Якщо в  сім’ї є два  пільговика, необхідно звернутись до  селищнї ради  одному  з них, хто має більшу  пільгу.

Тел. для  довідок: 2-25-40