Шановні учасники купання під час Водохреща!

Дата: 17.01.2020 10:16

Фахівці рекомендують зважити свої фізичні можливості, перш ніж зануритися до крижаної води. Напередодні Водохреща, за півтора-два тижні, необхідно почати обливання холодною водою аби бути готовим до зимової купелі. Також перед пірнанням бажано проконсультуватися із лікарем та пройти медичне обстеження. Адже є хвороби, при яких категорично заборонено занурюватися в ополонку. Перш за все, перед зануренням в ополонку необхідно спочатку розім’ятися. Пити алкогольні напої перед купанням категорично заборонено. Починаючим «моржам» слід занурюватися не більше ніж на 10-15 секунд. Після купання, в першу чергу, слід обтертися сухим рушником та надіти взуття і білизну. Краще після купання випити гарячого чаю або кави. Звертаємо увагу жителів міста на необхідність дотримуватись елементарних правил безпеки. Пам'ятайте, що дотримання цих основних заходів безпеки та порад дозволить вам уникнути трагічних наслідків. Будьте пильними, бережіть себе!

Зважаючи також на відсутність криги, громадяни вважають, що така тепла зима - запорука безпечного пірнання на Водохреще. Проте така думка є хибною, і купання на незамерзлих водоймах потребує більшої уваги до заходів безпеки.