Інформація.

Дата: 10.02.2020 09:50

Інформуємо, що ВП „Любашівський міжрайонний  відділ лабораторних досліджень” ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України» надає лабораторні послуги:

1. Контроль якості питної водопровідної води (бактеріологічний та санітарно- хімічний аналізи).
  2. Контроль якості колодязної води (бактеріологічний та  санітарно-хімічний аналізи).
  3. Контроль якості поверхневих водойм (ставки, річки, озера).
  4. Дослідження дезінфекційних засобів.
  5. Роботи по дератизації (звільнення  від мишовидних гризунів).
  6. Контроль якості поточних та генеральних прибирань (змиви) з предметів навколишнього середовища.
  7. Дослідження  якості  готових страв за санітарно-хімічними (якість термічної обробки, калорійність страв) та  мікробіологічними показниками ( загальне мікробне число, наявність патогенної мікрофлори, дослідження на  наявність кишкової палички, наявність стафілокока,  наявність бактерій Proteus) .
  8. Дослідження харчових продуктів (молочних, мясних, хлібобулочних виробів).
  9. Дослідження на залишкову кількість пестицидів (молочні, мясні продукти, зернові культури, продукція рослинництва, вода, грунт).
  10. Проводить  заміри  шуму, освітлення , гамма-фону, метеофакторів (температура,  відносна вологість).
  11. Заміри в  атмосферному повітрі  та повітрі робочої  зони.
  12. Паразитологічні дослідження об,єктів навколишнього середовища та населення.
  13. Санітарно-гігієнічне навчання  населення.

Всі роботи виконуються на договірній основі.

Вартість робіт розраховується  відповідно до  наказу ДУ „Одеський ОЛЦ МОЗ України”  від  27 травня 2019р. №99-Адм «Про затвердження Порядку  надання платних послуг та тарифів ДУ „Одеський ОЛЦ МОЗ України” (зі змінами, внесеними наказом № 9-адм від 10.01.2020р.) (тарифи додаються без ПДВ).

З метою недопущення виникнення інфекційних хвороб, зниження їх рівня на території нашої ОТГ, на виконання Законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та «Забезпечення  санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», на виконання рішення сесій Любашівської районної ради по розділу «Програми протиепідемічних заходів та боротьби з інфекційними захворюваннями у Любашівському районі», пропонуємо Вам  звертатись до  ВП „Любашівський міжрайонний  відділ лабораторних досліджень”(смт Любашівка, вул. Софіївська ,47)  для замовлення відповідних послуг та  укладення договорів .