Одеська область, Любашівський район

Голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов вручив директору КУ «Зеленбуд» Ользі Грабовецькій та директору КП «Джерело-комунсервіс» Євгенію Овчару реєстраційні документи на комунальну техніку.

Дата: 12.02.2020 15:53

Голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов вручив директору КУ «Зеленбуд» Ользі Грабовецькій та директору КП «Джерело-комунсервіс» Євгенію Овчару реєстраційні документи на комунальну техніку, яка була придбана за рахунок інфраструктурної субвенції, місцевого бюджету та передана комунальникам в оперативне управління та експлуатацію  для покращення благоустрою громади.

Очільник громади  побажав, щоб підприємства своєю працею створювали комфорт, чистоту і порядок в громаді, щодня докладали зусиль, щоб люди бачили виконану роботу, адже комунальники працюють для людей, а в цьому дуеті кожна сторона має свої функції. Попереду ще багато роботи для успішного розвитку Любашівської громади.

Передана комунальна техніка буде використовуватися для обслуговування повітряних ліній електропередач, обрізки та санітарної очистки дерев, виконання ремонтних, будівельно-монтажних і інших робіт на висоті до 11 м, прокладання водопроводів, вантажно – транспортних робіт, вивіз побутового сміття.