14 лютого 2020 року голова Любашівської  селищної ОТГ Геннадій Павлов взяв участь у засіданні Координаційної ради об’єднаних територіальних громад Одеської області з актуальних питань розвитку ОТГ.

Дата: 17.02.2020 10:41

14 лютого 2020 року голова Любашівської  селищної ОТГ Геннадій Павлов взяв участь у засіданні Координаційної ради об’єднаних територіальних громад Одеської області з актуальних питань розвитку ОТГ, яке пройшло в Одеській ОДА.

Порядок денний  робочої зустрічі:

1. Про використання коштів Дорожнього фонду у 2019 році та план розподілу на 2020 рік.
  2. Щодо підготовки та подання проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР.
  3. Проєктні ідеї об’єднаних територіальних громад до Плану реалізації у 2021-2023 роках Стратегії розвитку Одеської області на період до 2027 року.

Геннадій Павлов підняв питання ремонту доріг між населеними пунктами Любашівської громади та підкреслив першочерговість ремонту дороги місцевого значення С161628 «Новий Орач-Пилипівка-Агафіївка», яка є маршрутом шкільного автобуса та знаходиться в незадовільному стані.