Одеська область, Любашівський район

Голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов зранку 25 лютого провів засідання комісії щодо усунення наслідків негоди.

Дата: 25.02.2020 10:21

Голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов зранку 25 лютого провів засідання комісії щодо усунення наслідків негоди 24 лютого.

Голова громади дав доручення комісійно обстежити об’єкти, які постраждали внаслідок сильного вітру 24 лютого та найближчим часом провести засідання комісії ТЕБ та НС Любашівської селищної ради, де буде розглядатись питання компенсації шкоди з резервного фонду.

Просимо мешканців громади, які постраждали від негоди, оперативно повідомити та звернутись за допомогою по телефону 2-25-48, 2-25-83 або безпосередньо в Любашівську селищну раду за адресою: смт Любашівка, вул.Володимира Князя,84.