Участь у відео-селекторному позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації.

Дата: 12.03.2020 11:16

11 березня голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у відео-селекторному позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації, після якого провели позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС на якому прийнято рішення про запровадження в районі обмежувальних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території району корона вірусу 2019-nCoV.

У навчальних закладах Любашівського району призупинено навчальний процес з 12 березня до 3-го квітня, обмежено відвідування дошкільних навчальних закладів шляхом створення чергових груп для дітей які залишаються без батьківського нагляду, обмежено проведення культурно-масових, спортивних та інших заходів, рекомендовано не допускати до роботи працівників установ та організацій з ознаками інфекційного захворювання.Фото без описуФото без опису