17 березня 2020 року відбулась сімнадцята позачергова сесія Любашівської селищної ради сьомого скликання.

Дата: 17.03.2020 12:33

Фото без опису17 березня 2020 року відбулась сімнадцята позачергова сесія Любашівської селищної ради сьомого скликання за участю голови Любашівської РДА Геннадія Бамбури.

На початку сесії голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов привітав депутатів, які в межсесійний період святкували день народження.

Фото без описуПід час роботи сесії було розглянуто та прийняті рішення по наступному порядку денному:

1.Про внесення змін та доповнень до рішення Любашівської селищної ради від 20.12.2019 року № 738 «Про бюджет Любашівської селищної об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік».

Доповідач: Вітвіцька О.Л. – начальник фінансового відділу селищної ради.

2.Про безоплатну передачу обєктів в оперативне управління та експлуатацію КУ «Зеленбуд» основних  засобів та інших  необоротних матеріальних активів.

Доповідач: Вальчук Л.І.- начальник  відділу  фінансово-господарського  забезпечення  селищної  ради.

3.Про  безоплатну  передачу  основних   засобів  у  власність  відділу з питань освіти, культури, спорту  та молодіжної  політики Любашівської селищної ради.

4.Про  внесення  змін  та доповнень  до рішення  Любашівської селищної ради від 15.03.2019 року  №425 «Про затвердження  Плану  соціально-економічного розвитку Любашівської  селищної  об’єднаної  територіальної  громади на 2019-2021 роки».

Доповідач: Авдулова А.П.- головний спеціаліст  відділу  містобудування, архітектури, житлово-комунального  господарства селищної ради.

5.Про  затвердження  документу  « ДП  Генеральний  план  та  план зонування території с.Бобрик  Перший  Любашівського  району  Одеської  області».

Доповідач: Крихта Є.В.- начальник  відділу  містобудування, архітектури, житлово-комунального  господарства селищної ради.

6.Про надання дозволу  на  розробку містобудівної документації - Генерального плану населеного  пункту  с.Вишневе  Любашівського  району  Одеської області.

7.Про надання дозволу  на  розробку містобудівної документації - Генерального плану населеного  пункту  с.Агафіївка  Любашівського  району  Одеської області.

8.Про надання дозволу  на  розробку містобудівної документації - Генерального плану населеного  пункту  с.Пилипівка  Любашівського  району  Одеської області.

9.Про надання дозволу  на  розробку містобудівної документації - Генерального плану населеного  пункту  с.Іванівка  Любашівського  району  Одеської області.

10.Про надання дозволу  на  розробку містобудівної документації - Генерального плану населеного  пункту  с.Сергіївка  Любашівського  району  Одеської області.

11.Про надання дозволу  на  розробку містобудівної документації - Генерального плану населеного  пункту  с.Яновка  Любашівського  району  Одеської області.

12.Про надання дозволу  на  розробку містобудівної документації - Генерального плану населеного  пункту  с.Олександрівка  Любашівського  району  Одеської області.

13. Про надання дозволу  начальнику  відділу  з питань освіти, культури,  спорту  та  молодіжної політики  Любашівської селищної ради  на передачу  транспортного  засобу  комунальному підприємству «Джерело- комунсервіс» на правах  оренди

Доповідач: Головатюк  І.В.- начальник юридичного відділу селищної ради.

14.Про  розгляд  заяви Любашівської районної  ради  щодо звільнення   від сплати   орендної плати  за  користування  земельною ділянкою, яка розташована  за  адресою: вул.Завокзальна,20 , смт  Любашівка  Одеської  області.

Доповідач: Головатюк  І.В.- начальник юридичного відділу селищної ради.

15.Про  розгляд заяви   Поладова  Д.Ш. щодо зменшення  розміру орендної плати  за користування  земельною ділянкою, яка  розташована за  адресою: вул.Завокзальна,10-А, смт Любашівка  Одеської області.

Доповідач: Головатюк  І.В.- начальник юридичного відділу селищної ради.

16.Про  розгляд  заяви Швець Людмили Матвіївни щодо  встановлення  ставки  орендної плати   за користування  земельною ділянкою за  адресою:  вул. Завокзальна,13-а, смт  Любашівка  Одеської області.

Доповідач: Головатюк  І.В.- начальник юридичного відділу селищної ради.

17. Про внесення змін до рішення Любашівської селищної ради  від  11 січня 2020 року №895 « Про затвердження  Програми  підтримки  діяльності комунальної  установи «Зеленбуд»  Любашівської селищної  ради  на 2020 рік».

Доповідач: Грабовецька О.М.- директор КУ «Зеленбуд».

18.Про  затвердження   Положення  про квартирний  облік  при  виконавчому  комітеті  Любашівської  селищної ради.

Доповідач:  Чолак С.Л.- начальник  відділу  з питань соціальної політики селищної ради.

19.Про затвердження  комплексної  програми  запобігання  та протидії  домашньому  насильству  за ознакою  статі, забезпечення  гендерної рівності, протидії  торгівлі людьми  в  Любашівській селищній  ОТГ  на  період до 2023 року.

20. Про затвердження порядку приєднання об’єктів до комунальних мереж централізованого водопостачання та водовідведення смт Любашівка.

Доповідач: Овчар  Є.Л.- директор КП «Джерело-комунсервіс».

21.Земельні питання.

Доповідач: Лабуш К.М.- начальник відділу  з питань земельних відносин.