Дата: 30.03.2020 13:02

Любашівська селищна об’єднана територіальна громада робить все, щоб не допустити поширення COVID-19 у регіоні. З селищного бюджету вже виділено 194 тис. грн. на заходи щодо попередження та зниження ризику інфікування населення:

• 120 тис.грн. на закупівлю дезінфікуючих засобів, медикаментів та засобів індивідуального захисту для КНП «Любашівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги»;
  • 50 тис.грн.  на придбання засобів індивідуально захисту для КНП «Любашівська центральна районна лікарня».

Також віділом з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Любашівської селищної ради було закуплено на суму 24 тис. грн. дезінфікуючих засобів та медикаментів.

Крім того, районному бюджету виділена інша субвенція з селищного бюджету  в сумі 4069,3 тис.грн., в тому числі:

- придбання інсуліну для хворих на цукровий діабет – 100 тис. грн.;

• на утримання ЦДЮТ - 453,8 тис. грн.;
  • на соціальний захист (пільговий проїзд, послуги зв’язку, утримання соціальних працівників, підтримка громадської організації «Рада ветеранів» та ін.) – 1473,7 тис.грн.;
  • утримання закладів культури -  771,7 тис.грн.;
  • утримання ДЮСШ – 641,6 тис. грн.;
  • підтримка КНП «Любашівський районний ЦПМСД» - 93 тис.грн;
  • КНП «Любашівська ЦРЛ»-400,0 тис.грн. , в т.ч., придбання обладнання Мобільного аналізатора газів крові та 25 картриджів-касет до нього, помпа для іригації Lapomed, Матковий маніпулятор із змінними голівками;
  • на реалізацію заходів районної програми «Підготовки молоді до проходження строкової військової служби та військової служби за контрактом на 2020 рік» - 65,0 тис.грн.;
  • Трудовий  архів - на виготовлення стелажів 17,5 тис.грн.;
  • Програма « Архів – захист історичної пам’яті Любашівщини»: встановлення пожежно-охоронної сигналізації у приміщенні, що виділяється для розміщення архіву 18,0 тис.грн.; виготовлення стелажів 35,0 тис.грн.

Станом на 30.03.2020 року видатки профінансовані в повному обсязі відповідно до помісячного плану асигнувань.