Участь у селекторній нараді.

Дата: 31.03.2020 08:52

Секретар Любашівської ОТГ Людмила Мокряк та головний спеціаліст з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи Сергій Алексєєнко 30 березня 2020 року прийняли участь у селекторній нараді  Одекської ОДА.

В ході наради були розглянуті питання про стан виконання розпорядження керівника Одеської обласної державної адміністрації від 18.02.2020 № 97/од-2020 «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території Одеської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19», рішень комісії з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації, та щодо дезінфекції об’єктів житлово-комунального та соціального призначення,використання коштів місцевих бюджетів на запобігання виникнення і поширення вірусу.