Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Любашівської селищної ОТГ від 31 березня 2020 року.

Дата: 31.03.2020 14:43

Фото без опису31 березня  2020 року голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов провів  засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Порядок денний:

1. Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі.

2.Щодо додержання санітарних вимог на водопровідних мережах та дезінфекції багатоквартирних будинків і громадських місць.

Комісія вирішила: ринку «Центральний» Любашівської районної ССТ (керівник Остюченко В.Г.) та ПП «Комплекс торгових павільйонів «Привокзальний» (керівник Солоїда Г.А.) забезпечити роботу працівників торгівлі відповідно до вимог діючого санітарного законодавства з додержанням карантинних заходів викладених в постанові Головного санітарного лікаря України від 30 березня 2020 року №5 «Щодо протидії поширенню короновірусної хвороби (COVID -19) в місцях торгівлі»:

-знаходження на ринку не більше одного відвідувача на 20 квадратних метрів,

-забезпечення дотримання відстані між покупцями в чергах не менш ніж 1.5 метра,

-забезпечення відповідного персоналу та покупців засобами індивідуального захисту,

-забезпечення протиепідемічних заходів,

-обмеження надання торгових місць для підприємців, які прибули з інших районів та областей.

Любашівському відділенню ГУ НП в Одеській області (Мазуренко О.В.) забезпечити громадський порядок при проведенні обмежувальних заходів на території Любашівської ОТГ та виконання карантинних заходів.

КП «Джерело-Комунсервіс» (Овчар Є.Л.): забезпечити посилений контроль за дотриманням протиепідемічного режиму на об’єктах водопостачання, провести роботи щодо відновлення санітарно-захисних зон місць водозабору та башт Рожновського, забезпечити запас знезаражувальних препаратів, закрити колодязі біля водозабірних колонок на спеціальні замки з урахуванням встановлених в них пристосувань для забору води пожежними автомобілями.

КУ «Зеленбуд» (Грабовецька О.М.): провести дезінфекцію сходових кліток, дверей в під’їздах багатоквартирних будинків смт Любашівка з використанням препарату «Санідез», з використанням ПЦ-0505 провести дезінфекцію тротуарів біля банків, продуктових магазинів та лавок для відпочинку.

Жителям багатоквартирних будинків в подальшому роботу по дезінфекції проводити самостійно в  визначені терміни.