Інформація про стан інфекційної захворюваності в Любашівському районі за березень місяць 2020 року.

Дата: 02.04.2020 08:33

ВП „Любашівський МВЛД ДУ „Одеський ОЛЦ МОЗ України” повідомляє:

За березень  місяць епідситуація  на території Любашівського району залишається стабільною.

Групових  спалахів інфекційних хвороб в організованих колективах та пов,язаних з громадським харчуванням  не зареєстровано.

Інфекційна захворюваність характеризувалась поодинокими спорадичними випадками.

За березень місяць  2020 року по району було зареєстровано 3 випадки туберкульозу органів дихання . Всі вони дорослі .Один з них- БК(+).

В осередках проведена заключна дезінфекція.

Група кишкових інфекцій.    Зареєстровано 2 гастроентероколіти викликаних золотистим стафілококом, 1- дор. ,1- дит..Фото без опису

Повітряно-крапельні інфекції .

Зареєструвано 12 випадків вітряної віспи-1 дорослий , 11- діти.

Захворюваність на грип та ГРВІ.

Захворюваність на грип та ГРВІ в районі має тенденцію до зниження. Всього зареєстровано 442 випадки захворювань  проти 757 у лютому. Дітей 234 проти 519 у лютому.(Ефективність карантину - зниження захворюванності!  По тижням:  1 тиж.- 180 із них- діти- 100 ; 2 тиж. -104 із них діти 64.; 3 тиж.81 із них діти40; 4 тиж. 77 із них діти 26.)

За останній тиждень інтенсивний показник захворюванності 258.5 (інтенсивний пок. На 100 тис) , що нижче епідпорогу на 30% (епідпоріг -369.0 для нашого регіону). З метою профілактики даних захворювань повсякденно проводяться профілактичні бесіди, та роз,яснювальна робота по профілактиці   .

Особливо небезпечні інфекції. Епідситуація із захворюваності на особливо небезпечні інфекції залишається напруженою в зв,язку з поширенням в світі захворювань на коронавірус. .Протягом березня місяця під медичним спостереженням знаходилось 66 осіб котрі повернулись із закордону і були на самоізоляціі. Станом на 01.04.20.всі вони здорові. Термін самоізоляціі закінчився у 31 особи.

Сказ.      З приводу покусу твариною звернулсь 1 особа,  проведено епідрозслідування .Надана медична допомога,  антирабічне лікування  не призначалось.

Інформацію надано з метою реалізації державної політики у сфері санітарного та епідеміологічного благополуччя населення.