Допомога лікарні.

Дата: 07.04.2020 08:37

Фото без описуЗа ініціативи голови Любашівської ОТГ Геннадія Павлова за участю начальника відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Любашівської селищної ради Олександра Байрака та завідуючих дитячих садочків Світлани Олійник та Степаниди Кокоти 06 квітня 2020 року передано продукти харчування, які були закуплені на кошти ОТГ, але не використані оскільки навчальні заклади наразі знаходяться на карантині, до КНП «Любашівська центральна районна лікарня».
Голова громади Геннадій Павлов разом з головним лікарем Дмитрієм Фоміним обговорили нагальні питання, які потребують негайного вирішення.