Обстеження об’єктів торгівлі на виконання вимог Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)".

Дата: 09.04.2020 13:08

Фото без описуЗа дорученням голови Любашівської селищної громади Геннадія Павлова головний спеціаліст з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи Сергій Алексєєнко разом з представниками Любашівського ВП  здійснили чергове обстеження об’єктів торгівлі в смт Любашівка на виконання вимог Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)", постанови Кабінету Міністрів України від 02.04.2020 р.№255 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211». Керівникам підприємств було доведено зміни в законодавстві та попереджено, що за порушення правил щодо карантину людей передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.