В Україні можна отримувати послуги онлайн через державний портал онлайн-послуг ДІЯ.

Дата: 27.04.2020 11:58

До Любашівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості є змога зареєструватися онлайн.
Отримати послугу онлайн можливо за цим посиланням:
Інструкція:
1. Вам знадобиться електронний підпис (кваліфікований електронний підпис) чи BankID (спосіб верифікації громадян через українські банки).

2. Зареєструйтесь чи авторизуйтесь у кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису чи BankID.

3. Перевірте коректність особистих даних у профілі користувача, актуалізуйте їх за необхідності.

4. Заповніть заяву, відповідаючи питання в анкеті.

5. Оберіть зручний для вас центр зайнятості, незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування.

6. Введіть свій номер соціального рахунку та оберіть періодичність отримання виплат.

7. Якщо немає соціального рахунку, пропустіть цей етап. Але, протягом 10 робочих днів після призначення виплат відкрийте соціальний рахунок та надішліть його реквізити на електронну пошту центру зайнятості, де подали заяву.

8. Завантажте необхідні документи: паспорт, документ про останній вид зайнятості, документи про освіту та інші.

9. Перевірте заяву, завантажені документи та надсилайте їх на розгляд.

Результат
Статус розгляду заяви можна перевірити у кабінеті громадянина. Результат розгляду заяви буде відображено у вашому кабінеті, направлено на електронну пошту та надіслано на телефон у вигляді смс.

В Любашівській районній філії Одеського обласного центру зайнятості є два фахівця які займаються цим питанням: Ляхова Ганна Валеріївна та Черепов Валерій Вікторович.

Допомога по безробіттю нараховується після прийняття рішення про надання статусу безробітного на вказаний соціальний рахунок з визначеною періодичністю та урахуванням наданих службою зайнятості послуг у цей період.